Menu
Your Cart

BÖRFH

Marka: BÖRFH
ARAÇ İÇİ VE KLİMA KOKU GİDERİCİ Araç klima sistemlerinde ve araçların iç bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hızlı ve hijyenik temizlik ürünüdür. Bakterilerin, mantarların ve mikropların neden olduğu kokuları giderir. Alerjik reaksiyonları önler. Araçlarda klima ve hava sirkülasyon sistemin..
91,32TRY
Börfh Balata Sprey 500ml Börfh Balata Sprey 500ml
Çok Satan
Marka: BÖRFH
FREN BALATA TEMİZLEYİCİ Otomobil, ağır vasıta, makinalar ve bunlarla ilişkili ürünlerde kullanılır. Taşıtların diskli ve kampanalı frenlerinde, motor, şanzıman vb. yağlı ve gresli yüzeylerdeki yağı, kiri, artıkları, kurumuş ve fren tozunu hızlı bir şekilde temizler. Genel kullanıma uygundur. Aşındı..
67,58TRY
Marka: BÖRFH
BENZİN ENJEKTÖR SİSTEM TEMİZLEYİCİ Enjektörlerdeki, emme subaplarındaki, bujilerdeki ve yanma odasındaki kurumu temizler ve yeniden oluşmasını engeller. Marş zorluklarını ve düzensiz motor çalışmasını giderir. Motor daha sessiz ve sakin çalışır. Benzin enjeksiyon sisteminin tüm parçalarını korur. T..
137,14TRY
Marka: BÖRFH
MOTOR BLOK ÇATLAK GİDERİCİ (SIVI ALÜMİNYUM- BAKIR) Motoru sökmeden demir, çelik ve alüminyum silindir bloklardaki çatlaklan 30 dk içerisinde onarır. Silindir kapak contasındaki sızıntıları önler. Yüksek basınca, su basıncına ve titreşimlere dayanıklıdır. Hortumları tıkamaz. Contaları onarmaz, sızı..
131,54TRY
Marka: BÖRFH
DİZEL ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ Bütün dizel motorlarda (Turbolu ve turbosuz), kullanımı tavsiye edilir. Yakıt sistemini (enjektörler) temizler ve temiz kalmasını sağlar. Siyah egzoz dumanını azaltarak emisyon değerlerini düşürür. Yanma odasındaki karbon depozitleri azaltır. Yanmayı iyileştirerek motor pe..
131,54TRY
Börfh El Temizleme Kremi 3 Kg
Çok Satan
Marka: BÖRFH
Börfh El Temizleme Kremi 3 Kg   • BENZİN, MAZOT ve TİNER ile Temizliğe Son • PORTAKAL kokulu • Antibakteriyel • Çevre Dostu • Köpüksüz, Susuz Temizlik Ağır Yağ, zift, katran, silikon, matbaa boyaları gibi mekanik ve ağır endüstriyel kirliliklerde etkin temizlik sağlayan üründür. Yarım kg, 3kg, 10..
378,12TRY
Börfh El Temizleme Kremi 4 Kg
Çok Satan
Marka: BÖRFH
AÇIKLAMA: Ağır yağ, zift, katran, silikon, matbaa boyaları gibi mekanik ve ağır endüstriyel kirliliklerde etkin kullanılan bir üründür. İlk kullanımdan itibaren cildi koruyarak, etkili temizlik sağlayan  pratik el temizleme kremidir. Eller ıslatılmadan 3 gr. BÖRFH EL TEMİZLEME KREMİ  ile kir, yağ ..
446,69TRY
Marka: BÖRFH
Börfh El Temizleme Kremi 500 Gr   • BENZİN, MAZOT ve TİNER ile Temizliğe Son • PORTAKAL kokulu • Antibakteriyel • Çevre Dostu • Köpüksüz, Susuz Temizlik Ağır Yağ, zift, katran, silikon, matbaa boyaları gibi mekanik ve ağır endüstriyel kirliliklerde etkin temizlik sağlayan üründür. Yarım kg, 3kg, ..
197,47TRY
Marka: BÖRFH
LASTİK TAMİR KİTİ Patlak lastikleri sızdırmaz hale getirir ve tekrar şişirir. Otomobil, motosiklet, minibüs, kamyonet, hafif ticari vb. araçların, tüm marka ve model jant tiplerinin lastikleri için uygundur. İç lastikli ve iç lastiksiz tüm lastik tipleri için uygundur. İç lastik kopmuşsa veya last..
137,14TRY
Marka: BÖRFH
MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirleri temizlemek için hızlı temizlik ürünüdür. Binek araç, motosiklet, çim biçme makinesi ve benzeri tüm motor tipleri için uygun, yıkama gerektirmeyen motor temizleyicidir. Motor aksamında bulunan hiçbir parçaya zarar vermez. Temizleme ..
171,75TRY
Marka: BÖRFH
RADYATÖR KAÇAK GİDERİCİ Filtre sistemleri olmayan soğutma sistemlerine sahip tüm motorlar için radyatör sızdırmazlık maddesidir. Kılcal çatlaklara ve kaçaklara karşı kalıcı sızdırmazlık sağlar. Su kaybı önleyerek soğutma sisteminde oluşabilecek arızalardan korur. Soğutma su kaybını önler ..
146,04TRY
Marka: BÖRFH
RADYATÖR İÇİ YAĞ TEMİZLEYİCİ Tüm benzinli ve dizel motorlu araçların su soğutma sistem- lerinde kullanılması uygundur. Soğutma Sıvısı yağ ile karıştığında veya soğutma sivISI değiştirildiğinde kullanılması tavsiye edilir. Asit içermeden radyatörleri güçlü temizleyen etkili üründür. Yağ kal..
137,14TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)