Menu
Your Cart

MV 200 / Neutralene V 200 (20 Kg)

MV 200  / Neutralene V 200 (20 Kg)
MV 200 / Neutralene V 200 (20 Kg)
9.833,94TRY
  • Stock: 15
  • Model: iBİotec Neutralene V 200 (20 Kg)
  • SKU: iBİotec Neutralene V 200 (20 Kg)

YÜKSEK PERFORMANS ÇOK AMAÇLI SOLVENT DEGREASER

YIKAMA, TEMİZLİK İÇİN YÜKSEK SOLVENT GÜÇLÜ FORMÜLÜ

DEKONTAMİNASYON, YÜZEY HAZIRLAMA

GIDA MADDELERİ (IAA) İÇİN DEGREASER SERTİFİKALI NSF K1

ISLAK TEMİZLEME İLE DEKONTAMİNASYON İÇİN DİELEKTRİK SOLVENT (IEC 50 000 volt)

  ETKİLİ FREN TEMİZLEYİCİ, TEMİZLİK VE BAKIM ZİNCİRİ İÇİN TEMİZLEYİCİ

KLORMALI SOLVENTLERDEN İÇERMEZ, AROMATİK BİLEŞENLER, KETONLAR

 Ultra BUHARLAŞMA hızı 9 dakika  20° C de (sıfır hava akışı)

iBiotec NEUTRALÈNE V 200

AÇIKLAMA

Ibiotec Neutralène ® V 200, yüzeylerin temizlenmesi ve hazırlanması için kullanılan bir solventtir. Çok yüksek KB indeksli (solvent gücü) yüksek hızlı buharlaşma formülü. Endüstriyel bakımda mekanik, plastik, yağ alma. Aktif olmayan elektrikli ekipmanların dekontaminasyonu. Mürekkeplerin, yapıştırıcıların, yapıştırıcıların ve reçinelerin temizlenmesi. Temizleyici, frenler ve süslemeler için yıkayıcı. Yapışmadan önce, boyamadan önce veya dekordan önce yüzeylerin hazırlanması.

KULLANIM ALANLARI 


MEKANİK VE PLASTİK PARÇALARININ DÜZENLENMESİ Yağların, greslerin ve geçici koruyucu ürünlerin mükemmel çözünebilirliği. Plastiklerin ve elastomerlerin yanı sıra metalik parçaların çoğunu temizlemek için uygundur. (kaplanmış veya özel malzemeler)

MÜREKKEP TEMİZLİĞİ
Serigrafi baskıda kullanılan mürekkeplerin yanı sıra sıvı veya yağlı mürekkeplerin çıkarılmasında etkilidir. Kullanılan malzemenin temizlenmesine izin verir serigrafi baskıda, inkpotun temizlenmesi ...

TUTKAL VEYA REÇİNELER FAZLALIĞI TEMİZLEME
Organik malzemelerin çoğunu çok iyi seyreltirir. Yapıştırıcıların iyi çözünebilirliği (hatta anaerobik olanlar: sıvı, jel veya macun), UV yapıştırıcı, plastik malzeme, retiküle olmayan reçineler

BOYAMA VEYA YAPIŞTIRMA ÖNCE YÜZEY HAZIRLIĞI
Metalik parçaları, bazı plastikleri, elastomerleri veya kompozit malzemeleri temizlemek için kullanılabilir. Bir yüzey işleminden önce, Tüm organik veya inorganik kirleri ortadan kaldırır . Sabitleyici içermez (oksidasyona sebep olmaz). 
 

FREN PARÇASI TEMİZLEYİCİ Fren hidroliği, gres yağı, yağ, yol kiri, birikmiş kirler için mükemmel çözülebilirlik. Buharlaşma hızı, fren parçalarının etkili bir şekilde temizlenmesi için özel olarak incelenir: solvent, tüm nüfuz etme süresini alır. sistemi, kirleri çözmek ve tüm kirletici maddeleri yıkamak için. Cetondan arınmış.

ELEKTRİK CİHAZLARININ GERİLİM YOLLARI TEMİZLİĞİ
Yüksek saflıkta endeksli ürün. Çözücüye duyarlı olmayan elektrikli ekipmanı temizlemek için kullanılabilir.  50.000 volt'luk arıza gerilimi (IEC standard 156'ya göre). Elektrikli yağın temizlenmesi için de kullanılabilir. Motorları, izole cilaları üzerinde hiçbir etkisi yoktur.
Montaj Makine Mühendisliği Metal işleme faaliyetleri Bakım atölyesi Hassas mekanik işlemler
Otomobil yapımı ve bakımı Çelik endüstrisi Yüzey işleme Havacılık Genel bakım

KULLANIM TALİMATI Spreyi birkaç saniye sallayın. Organik veya inorganik kirliliğin ortadan kaldırılmasına kadar arıtılacak yüzeylerde toz haline getirin. Gerekirse elle silme işlemi gerçekleştirin. Her pozisyonda kullanılabilir sprey. Hassas plastik malzemeler üzerinde organik çözücülere bir ön test yapın.

Yorum Yap