Menu
Your Cart

Börfh

Marka: BÖRFH
ARAÇ İÇİ VE KLİMA KOKU GİDERİCİ Araç klima sistemlerinde ve araçların iç bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hızlı ve hijyenik temizlik ürünüdür. Bakterilerin, mantarların ve mikropların neden olduğu kokuları giderir. Alerjik reaksiyonları önler. Araçlarda klima ve hava sirkülasyon sistemin..
80,14TRY
Marka: BÖRFH
FREN BALATA TEMİZLEYİCİ Otomobil, ağır vasıta, makinalar ve bunlarla ilişkili ürünlerde kullanılır. Taşıtların diskli ve kampanalı frenlerinde, motor, şanzıman vb. yağlı ve gresli yüzeylerdeki yağı, kiri, artıkları, kurumuş ve fren tozunu hızlı bir şekilde temizler. Genel kullanıma uygundur. Aşındı..
59,31TRY
Marka: BÖRFH
BENZİN ENJEKTÖR SİSTEM TEMİZLEYİCİ Enjektörlerdeki, emme subaplarındaki, bujilerdeki ve yanma odasındaki kurumu temizler ve yeniden oluşmasını engeller. Marş zorluklarını ve düzensiz motor çalışmasını giderir. Motor daha sessiz ve sakin çalışır. Benzin enjeksiyon sisteminin tüm parçalarını korur. T..
120,35TRY
Marka: BÖRFH
MOTOR BLOK ÇATLAK GİDERİCİ (SIVI ALÜMİNYUM- BAKIR) Motoru sökmeden demir, çelik ve alüminyum silindir bloklardaki çatlaklan 30 dk içerisinde onarır. Silindir kapak contasındaki sızıntıları önler. Yüksek basınca, su basıncına ve titreşimlere dayanıklıdır. Hortumları tıkamaz. Contaları onarmaz, sızı..
115,44TRY
Marka: BÖRFH
DİZEL ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ Bütün dizel motorlarda (Turbolu ve turbosuz), kullanımı tavsiye edilir. Yakıt sistemini (enjektörler) temizler ve temiz kalmasını sağlar. Siyah egzoz dumanını azaltarak emisyon değerlerini düşürür. Yanma odasındaki karbon depozitleri azaltır. Yanmayı iyileştirerek motor pe..
115,44TRY
Marka: BÖRFH
Börfh El Temizleme Kremi 3 Kg   • BENZİN, MAZOT ve TİNER ile Temizliğe Son • PORTAKAL kokulu • Antibakteriyel • Çevre Dostu • Köpüksüz, Susuz Temizlik Ağır Yağ, zift, katran, silikon, matbaa boyaları gibi mekanik ve ağır endüstriyel kirliliklerde etkin temizlik sağlayan üründür. Yarım kg, 3kg, 10..
437,44TRY
Börfh El Temizleme Kremi 4 Kg
Çok Satan
Marka: BÖRFH
AÇIKLAMA: Ağır yağ, zift, katran, silikon, matbaa boyaları gibi mekanik ve ağır endüstriyel kirliliklerde etkin kullanılan bir üründür. İlk kullanımdan itibaren cildi koruyarak, etkili temizlik sağlayan  pratik el temizleme kremidir. Eller ıslatılmadan 3 gr. BÖRFH EL TEMİZLEME KREMİ  ile kir, yağ ..
392,02TRY
Marka: BÖRFH
Börfh El Temizleme Kremi 500 Gr   • BENZİN, MAZOT ve TİNER ile Temizliğe Son • PORTAKAL kokulu • Antibakteriyel • Çevre Dostu • Köpüksüz, Susuz Temizlik Ağır Yağ, zift, katran, silikon, matbaa boyaları gibi mekanik ve ağır endüstriyel kirliliklerde etkin temizlik sağlayan üründür. Yarım kg, 3kg, ..
173,30TRY
Marka: BÖRFH
LASTİK TAMİR KİTİ Patlak lastikleri sızdırmaz hale getirir ve tekrar şişirir. Otomobil, motosiklet, minibüs, kamyonet, hafif ticari vb. araçların, tüm marka ve model jant tiplerinin lastikleri için uygundur. İç lastikli ve iç lastiksiz tüm lastik tipleri için uygundur. İç lastik kopmuşsa veya last..
120,35TRY
Marka: BÖRFH
MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirleri temizlemek için hızlı temizlik ürünüdür. Binek araç, motosiklet, çim biçme makinesi ve benzeri tüm motor tipleri için uygun, yıkama gerektirmeyen motor temizleyicidir. Motor aksamında bulunan hiçbir parçaya zarar vermez. Temizleme ..
150,73TRY
Marka: BÖRFH
RADYATÖR KAÇAK GİDERİCİ Filtre sistemleri olmayan soğutma sistemlerine sahip tüm motorlar için radyatör sızdırmazlık maddesidir. Kılcal çatlaklara ve kaçaklara karşı kalıcı sızdırmazlık sağlar. Su kaybı önleyerek soğutma sisteminde oluşabilecek arızalardan korur. Soğutma su kaybını önler Motoru ol..
128,17TRY
Marka: BÖRFH
RADYATÖR İÇİ YAĞ TEMİZLEYİCİ Tüm benzinli ve dizel motorlu araçların su soğutma sistem- lerinde kullanılması uygundur. Soğutma Sıvısı yağ ile karıştığında veya soğutma sivISI değiştirildiğinde kullanılması tavsiye edilir. Asit içermeden radyatörleri güçlü temizleyen etkili üründür. Yağ kalıntıları..
120,35TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)

Börfh: Her Şeyiyle Eşsiz Bir Çözüm!

Börfh, temizlik ve bakım konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayan, çok yönlü bir ürün ailesidir. Hem evde hem de araç bakımında size yardımcı olacak bu harika ürünlerle tanışın!

Börfh El Temizleme Kremi: Ellerinize İyi Bakın!

Elleriniz günlük hayatta birçok şeye maruz kalır ve bu nedenle özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Börfh El Temizleme Kremi, ellerinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Ayrıca, zorlu lekeleri ve kirleri çıkarmak için etkili bir şekilde çalışır. İçeriğindeki özel formül, cildinizi kurutmadan temizlik sağlar. Artık pürüzsüz ve sağlıklı ellerinizle gurur duyabilirsiniz.

Börfh Balata Spreyi: Araç Bakımında Mükemmel Yardımcınız!

Araç bakımı konusunda profesyonel sonuçlar elde etmek artık daha kolay! Börfh Balata Spreyi, fren sistemlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlar ve sürüş güvenliğinizi artırır. Bu sprey, fren balatalarını temizler ve yağ, kir, ve tortuyu uzaklaştırırken aynı zamanda balataların ömrünü uzatır. Her sürüşünüzde güvende hissetmek için Börfh Balata Spreyi'ni deneyin.

Börfh ürünleri, kalite ve etkinlik konusunda rakipsizdir. Kendi evinizde veya aracınızda mükemmel sonuçlar elde etmek istiyorsanız Börfh ürünlerini hemen deneyin. Size temizlik ve bakım konusunda yeni bir seviye sunuyoruz. Börfh ile yaşamınızı daha rahat ve güzel hale getirin!