Menu
Your Cart

Wynns

Marka: SPRAYWAY
Sprayway Carburetor & Choke Cleaner   Gazlı (LPG ve CNG ile çalışan) motorların supaplarını korur ve sıcaklık değerlerini dengeler. Özel üretilen seçkin katık karışımı ile en iyi yağlamayı ve temiz yanmayı sağlar. Pahalı motor arızalarına ve onarım masraflarına karşı &..
90,00TL
Wynn's - Radyatör Çatlak Tıkayıcı (325 ml )
-40 %
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Radyatör Çatlak Tıkayıcı, antikorozyon özelliği sayesinde soğutma sistemindeki küçük sızıntıları gidermek üzere geliştirilmiş sızdırmazlık ürünüdür.    ÖZELLİKLERİ  Radyatör, soğ..
75,00TL 45,00TL
Wynn's - Radyatör İç Temizleyici ( 325 ml)
Çok Satan -12 %
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Radyatör iç Temizleyici, otomotiv soğutma sistemlerini temizlemek üzere geliştirilmiş konsantre sıvıdır      ÖZELLİKLERİ  Asit içermeyen radyatörleri temizleyen güçlü etkili sıvıdır.  ..
85,00TL 75,00TL
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s 3  Etkili Benzin Katığı, yanmayı iyileştiren katıklar ve deterjanlar içeren  benzin yakıt katkısıdır ÖZELLİKLERİ Yanmayı iyileştirerek motor performansını arttırır.  Tüm yakıt sistemini (enjektörler, karbürat&oum..
55,00TL
Wynn's Charge Yağ Katığı (400 ml)
-24 %
Marka: WYNN'S
ÖZELLİKLERİ Motor yağının Viskozite İndeksini arttırır. Ağır yük ve yüksek sıcaklıklaraltında dahi yağ filmini güçlendirir. Yağ basıncını ve kompresyon oranını ayarlar.  Aşırı yağ tüketimini azaltarak beyaz egzoz dumanı oluşumunu engeller.  Eski motorla..
85,00TL 65,00TL
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Dizel Enjektör Temizleyici, motor performansını arttıran ve siyah egzoz dumanını azaltan dizel yakıt katkısıdır.    ÖZELLİKLERİ Yakıt deposu ve yakıt sisteminde yoğunlaşan suyu emer ve nötralize eder; böylece yanma işlemi ile sistemd..
55,00TL
Wynn's Dizel Partikül Temizleyici (325 ml)
-12 %
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Dizel Partikül Filtresi Temizleyici, dizel motorların tıkanmış dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek, yenilemek (rejenerasyon) ve böylece partikül emisyonlarını düşürmek üzere geliştirilmiş, tüketici kullanımına uygun ..
85,00TL 75,00TL
Wynn's Duman Kesici (350 ml)
-24 %
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Duman Kesici, yağın yanmasından oluşan egzoz dumanını azaltmak üzere geliştirilmiş yağda çözünebilen yağ katkısıdır.  ÖZELLİKLERİ Motor yağının yanmasından oluşan egzoz dumanını azaltır.  Yüksek yağ sıcaklıklarında yağ..
85,00TL 65,00TL
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Enjektör Temizleyici, yakıt içinde bulunan suyun olumsuz etkilerini bertaraf etmek üzere geliştirilmiş benzinli ve dizel motorlu araçlar için yakıt katkısıdır. ÖZELLİKLERİ  Yakıt deposu ve yakıt sisteminde yoğunlaşan su..
45,00TL
Wynn's Motor Yağ Sızıntı Önleyici ( 325 ml)
-31 %
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Motor Yağ Sızıntı Önleyici, motor parçalarını sökmeden yağ sızıntılarını durduran ve önleyen yağda çözünebilen motor yağı katkısıdır ÖZELLİKLERİ  Motor parçalarını sökmeden yağ sızıntılarını durdurur..
65,00TL 45,00TL
Wynn's Şanzıman Ve Dişli Kutusu Katığı (125 ml)
-23 %
Marka: WYNN'S
ÜRÜN TANIMI Wynn’s Şanzıman ve Dişli Kutusu Katığı, manuel şanzımanlarda vites geçişini kolaylaştırır, dişli kutusundaki sesi azaltır ve yağ sızıntılarını önler. ÖZELLİKLERİ Dişli yağının sürtünme ve aşınma önleme özelliklerini düzenler. ..
50,00TL 38,50TL
Wynns Motor Blok Tıkayıcı ( 325 ml )
Çok Satan -26 %
Marka: WYNN'S
Ürün Tanımı Wynn’s Motor Blok Tıkayıcı motoru sökmeden silindir bloğundaki çatlakları onaran soğutma sistemi katkısıdır.  ÖZELLİKLERİ Hava ile temas ettiğinde cama benzeyen sert bir tabaka oluşturur. Motoru sökmeden demir, çelik ve alü..
175,00TL 130,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)