Menu
Your Cart

Transmeca Ep Hydr / Neolube T 20 (650 ml)

Transmeca Ep Hydr / Neolube T 20 (650 ml)
Transmeca Ep Hydr / Neolube T 20 (650 ml)
735,21TRY
  • Stock: 75
  • Model: iBİotec T 20 (650 ml)
  • SKU: iBİotec T 20 (650 ml)

YAPIŞKAN YAĞLAYICI,

Özel iletim zincirleri düşük veya yüksek hız

Aşırı basınç,Anti-aşınmaya dayanıklı

Açık dişliler ve mekenizmalar  

HYDROFUGE , İYİ DERECEDE SU DAYANIMI

 iBiotec NEOLUBE ® T 20


Çok yüksek Viskozite indeksi ile su, buharlaşan yağlara tamamen dayanıklı köpük yağlayıcıdır, mükemmel yapışma ve penetrasyon özelliklerine sahiptir. Özellikle her türlü zincir yağlaması için önerilir. Silindir, büyük baklalı zincirler, API tibi rulo-less, içi boş perçin, yaprak zincirleri ve genel olarak, tüm açık mekanizmaları ile hızlı veya yavaş hareketi. Bu ürünün formülasyonu kolayca çalışma yüzeylerine nüfuz etme özelliği verir, erişmesi zor ve aşınmalarını azaltır. Su, tuzlu su, sıcak su ve buhar iyi bir anti-korozyon koruma sağlarken mükemmel dayanıklıdır. Ürün, kullanımdaki damlamaya veya atılmasına tabi değildir. Son derece nötr ve kimyasal olarak etkisiz. Yüksek istikrar. Makaralı tahrik zincirlerinin çalışma gürültüsünü azaltır, montajlarını kolaylaştırır. Dişli zincir iletimlerinin çalışmasını düzenler, titreşimleri azaltır Silindir sürücü zincirlerinin çalışma paraziti azaltır, onların montaj kolaylaştırır. Dişli zincir bağlantılarının, titreşimsiz  çalışmasını düzenler.

Mümkün olan en iyi performansı elde etmek için, temizlenmiş ve yağdan arındırılmış yüzeylere  zincir yağlayıcı uygulanmalıdır. Optimum  temizleme ve yağ giderme işleminde iBiotec NEUTRALENE V 200'ü aerosol kullanınız .

Sürekli kullanım sıcaklığı: -30 ° C + 140 ° C

UYGULAMALAR İletim, taşıma ve kaldırma zincirlerinin yağlanması ,Tarım zincirleri Açık mekanizmaların, dişlilerin, dişlilerin, pinyonların ve sonsuz vidaların yağlanması. Su spreyine maruz mekanik bileşenler. Motosiklet zincir-dişli sistemleri için yağlayıcı. 14.000 rpm/dk
 

Yorum Yap