Menu
Your Cart

Textisol / Neolube F 350 (5 Lt)

Textisol / Neolube F 350 (5 Lt)
Textisol / Neolube F 350 (5 Lt)
4.614,43TRY
  • Stock: 62
  • Model: iBİotec Neolube F 350 (5 Lt)
  • SKU: iBİotec Neolube F 350 (5 Lt)

HASSAS YAĞLAMA YAĞI

 NSF H1 SERTİFİKALI

GIDA SANAYİ İÇİN FARMASÖTİK SANAYİ İÇİN CODEX YAĞLAYICI

KOKUSUZ,

 ORGANOLEPTİK ETKİLERİ YOK

TEKSTİL, AMBALAJ, KOZMETİK

PERFUME ENDÜSTRİSİ İLETİMLERİN YAĞLAYILMASI

TÜM METALLER, TERMOSETS PLASTİKLER

 TERMOPLASTİKLER, ELASTOMERLER İLE UYUMLU

iBiotec NEOLUBE® F 350


AÇIKLAMA Düşük yüklerde ve düşük hızlarda çalışan hassas mekanizmaların yağlanması için sıvı yağ.Farklı devir uygulamarı için uygundur.Tüm metaller, plastikler ve elastomerlerde kullanılabilir. Leke yapmaz; kokusuz, tatsız. Tamamen (inert), kimyasal ve biyolojik olarak tepkimeye girmez. Antioksidan, kurumaz, akmaz. Reaksiyon girmez. ve hidrofobik. Elektriksel yalıtım. Montaj, yağlama, kalıptan çekme ve ekstrüzyon işlemlerie uygun. Tamamen suya dayanıklı. Gıda işleme, tekstil, ambalaj, saatçilik, ilaç ve kozmetik endüstrileri. Hassas aletler: fotografik, reprografik ve ofis otomasyon cihazları. Raylar, sürgüler, menteşeler, menteşeli bağlantılar, kilitler, bilgi aktarımı, kamlar, pistonlar, geçiş mekanizmaları. Endüstriyel dikiş makineleri. Sıkıştırma mekanizmaları. Vidalama işlemleri. PE film kullanımı.

KULLANIM ALANLARI: Sulzer dokuma tezgahlarının yağlanması.Dikiş ipliğinin boyutlandırılması. Bobinlerin yağlanması, sarım çerçeveleri, iplik kılavuzları. O-ringlerin montajı, dinamik veya statik contalar. Su kutusu contalarının montajı. Elastomer ve kauçukların yağlanması. Hafif alaşımların demonte edilmesi. Elastomerlerin metal çekirdekler üzerine montajı. Lastiklerin konveyörlerde kayması. Kabloların iç yağlanması. Naylon ipin yağlanması. Teleskopik mekanizmaların yağlanması. Saat ve saat endüstrisinde kam ve pistonların yağlanması. Fotoğrafik, reprografik ve ofis otomasyon ekipmanlarının yağlanması. Hassas parçaların kalıp kesme ve düşmesi. Kelepçelerin, perçinli millerin, dişli tertibatların yağlanması. Bağlantı elemanları, şaftlar, bağlantı, kepenk kılavuz rayları, storlar. Kilitler, menteşeler. Cerrahi aletlerin, hastane ekipmanlarının yağlanması. Sıkıştırılmış tozların demonte edilmesi. İlaç üretimi, kapsülleme. Gıda maddelerinin demontajı, peksimet. Hassas mekanizmaların yağlanması, ev aletleri. Hava filtrelerinin onarımı. Düşük voltajlı terminallerin ve kontakların korunması. Sayaçların, anahtarların, rölelerin yağlanması. Kasnakların, kasnak fermuarların yağlanması 1
 
 

SPREY KULLANIM İÇİN: Aerosolü bir yukarı ve aşağı hareketle kısaca sallayın. Uygulama yapılacak  yüzeylere boyutlarına bağlı olarak 15 ila 25 cm mesafeden püskürtün.  Aserosol herhangi bir pozisyonda kullanılabilir.

Kategori NSF: H1 yağlayıcı : Gıda üretim alanlarında kullanılabilir. Bir korozyon önleyici yağ olarak kullanılabilir, fırın kapı contalarına yapışmaz, Potansiyel gıda temaslı alanlarda bulunan malzemeler için yağlayıcıdır.
 

Yorum Yap