Menu
Your Cart

Reducteur F6 / İbiotec Dp6 Aerosol (650 ml)

Reducteur F6 / İbiotec Dp6 Aerosol (650 ml)
Reducteur F6 / İbiotec Dp6 Aerosol (650 ml)
547,06TRY
  • Stock: 365
  • Model: İbiotec Dp6 Aerosol (650 ml)
  • SKU: İbiotec Dp6 Aerosol (650 ml)

6-FONKSUYONLU  AEROSOL   KOROZYONA UĞRAMIŞ PARÇALARI ÇÖZER VE YAĞLAR. YÜKSEK PENETRASYON VE ÇÖZME GÜCÜ ANTİ-AŞINMA YAĞI /  SRV TEST 0.095 STATİK VE DİNAMİK KOROZYON KORUMASI SAĞLAR,  YAĞLARI VE İNORGANİK BİLEŞİMLER ANINDA KATRAN VE BİTUMEN KALDIRIR .

 

AÇIKLAMA

DP6 iBiotec, sıkışmış veya aşınmış parçaları serbest bırakan, yağlayan evrensel bir sıvıdır. Temizler, yağlar, nemi uzaklaştırır, korozyonu önler ve katranı giderir. Silikon yağı, klorlu çözücü veya orto-fosforik asit içermez. DP6 iBiotec karbonları, diş aralarındaki korozyonu, hafif veya ağır hidrokarbonları çıkarır.   Bu formül  reçine bırakmaz. Hoş olmayan petrol kokusu yoktur, ama doğal bir çam kokusu vardır. DP6 iBiotec, iyi bir UV direncine sahiptir ve nonirritanttır. (tahriş edici olmayan) Düşük gerilimli bir yüzeye sahiptir. Su itici, ıslak yüzeylere uygulanabilir. Koruyucu bir anti-korozif film bırakır. DP6 iBiotec plastik, elastomerlerle uyumludur ve boyalarda güvenlidir.

 

KULLANIM YERLERİ

Teleskopik antenler- Yapılar (yüzeyleri temizleme ve canlandırma) Somun ve civatalar- Kılıfların altındaki kablolar- Karoser (detarring) –Menteşeler- Sütunlar- Elektromekanik kontaklar, Makine alet slayt Zincirleri yağ alma Kalsinan yağ yatakları  ortadan kaldırılması Genel bakım Slaytlar Pılavuzları- Pivotlar – Akslar

Yorum Yap