Menu
Your Cart

Reducteur AL İbiotec Dp10 Nüfus Edici (650 ml)

Reducteur AL İbiotec Dp10 Nüfus Edici (650 ml)
Reducteur AL İbiotec Dp10 Nüfus Edici (650 ml)
717,21TRY
  • Stock: 32
  • Model: İbiotec Dp10 Nüfus Edici (650 ml)
  • SKU: İbiotec Dp10 Nüfus Edici (650 ml)

10 FONKSUYONLU AEROSOL GIDA ENDÜSTRİSİ KULLANIMI İÇİN NSF H1 SERTİFİKASI -TAMAMEN KOLAYCA BİYOBOZUNUR. CEC L33 T82, OCDE 301 A NÜFUZ EDER-  KİTLENMİŞ PARÇALARI ÇÖZER, YAĞLAR, KOROZYONA KARŞI KORUR- SU İTİCİ,NEM ÖNLEYİCİ-ELEKTİRİK-ELOKTRONİK UYGULAMALARDA KULLANILIR. TEMİZLİK, YAĞ ALMA, SEYRELTME, TEMİZLİK, YAPIŞMAYI ÖNLER.  KATRAN, BİTÜM, KALICI ELASTOMERLER KALDIRIR.

 

AÇIKLAMA

De-oksidasyon giderici, yağlayıcı, katran sökücü. Temiz, renksiz, silikon içermez, ortofosforik asit ve klorlu çözücüler içermez. Kauçuk kaplama, hafif veya ağır hidrokarbonları ortadan kaldırır. Bitkisel doğal esterlere dayanan bu ürün nötrdür. Herhangi bir fotokimyasal reaktivitesi yoktur. Çok düşük yüzey gerilimi. Bu ürün tüm plastik malzemeler ve elastomerler ile uyumludur. Boyaları etkilemez, 

UYGULAMALAR:

*Cıvata ve vida imalatı, *pota tipi eklemler, *iğneler, *fırdöndüler, *boulonlar. *Eektromekanik kontaklar, *menteşeler, *kılavuzlar, *slaytlar, *teleskopik antenler, *Zincir yağı giderme.

KULLANIM ALANLARI:

Mekanik endüstriler. Bakım atölyeleri. Otomobil satış sonrası. Tarımsal endüstriler ve çiftlikler. Taşıma malzemeleri. Çimento Fabrikaları 
DAHA EKONOMİK : Güvenlik açısından bakıldığında; bir aerosol içinde uygulanan Bütan-Propan miktarları, CO2 gibi bir sıkıştırılmış gazdan riski daha yüksektir. Net hacimdeki daha önemli bir dolguya rağmen, daha zayıf bir aktif itici gaza miktarına rağmen, riski az olması bundan kaynaklanır.

Yorum Yap