Menu
Your Cart

PF 300 / Neolube PF 10 (650 ml)

PF 300 / Neolube  PF 10 (650 ml)
PF 300 / Neolube PF 10 (650 ml)
2.899,42TRY
  • Stock: 16
  • Model: iBİotec Neolube PF 10 (650 ml)
  • SKU: iBİotec Neolube PF 10 (650 ml)

 EXTREME KOŞULLARI İÇİN PERFLUORINATED YAĞLAMA GRESİ ÇOK YÜKSEK VE ÇOK DÜŞÜK SICAKLIKLAR, ÇOK YÜKSEK YÜKLER AKREDİTE ÇEVRE, OKSİJEN DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM GAZLARLA UYUMLU VAKUMDA YAĞLAMA İÇİN GRESI ÇOK UZUN ÖMÜRLÜ YAĞLAMA, GÜVENLİĞİN EN YÜKSEK SEVİYESİNE GETİRİLEN YAĞLAYICI

iBiotec NEOLUBE PF 10 NLGI

iBiotec NEOLUBE PF 10,00 NLGI 00

AÇIKLAMA 

Kullanımdaki çok düşük ucuculuk ve buharlaşma. Birçok avantaj sunan çok yüksek performanslı perfluorinated gres. Oksitlenmeye karşı tamamen dirençli, çok yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygundur. Baskı altında olmak üzere,çözücüler, kimyasal ürünler, asitler ve bazlar, su, tuzlu su, buhar . Anti-korozyon, aşınma önleyici. Kesme etkilerine ve darbelere karşı tamamen dayanıklıdır. Tüm metaller, plastik malzemeler ve elastomerler ile uyumludur. Sıvı veya gaz halinde oksijen akışı altında, 123 bara kadar kullanılabilir ve tüm gazlara göre etkisizdir. Ömür boyu yağlama için özel olarak tasarlanmış gres yağı.

KULLANIM ALANLARI :

Ejektörler plastik işleme, çekmece ve kolonlarda kullanılır. Gaz üretimi ve dağıtımı. Elektromekanik ve beyaz eşya endüstrilerinde montaj ve yağlama. Uzay ve havacılık sektörlerinde ölçüm ve hassas ekipmanların yağlanması. Kompresörler, elektro-pnömatik ve pnömatik ekipmanlar. Kimyasallar endüstrileri. Nükleer radyasyon ortamlarında yağlama. İşleme atölyelerinin, yeniden üretim atölyelerinin, boncuk kolonlarının yağlanması. Elektronik, tıbbi, paramedik ve farmasötik ekipman. Neutralène PF 10 Alkali atmosferler,sert kimyasallar, yüksek asidik veya tüm sert yüzeylerde korozyona ve oksidasyona karşı koruma sağlamak için kullanılır. 

Yorum Yap