Menu
Your Cart

Neolube Ceram 900 (650 ml)

Neolube  Ceram 900 (650 ml)
Neolube Ceram 900 (650 ml)
1.186,74TRY
  • Stock: 65
  • Model: iBİotec Neolube Ceram 900 (650 ml)
  • SKU: iBİotec Neolube Ceram 900 (650 ml)

(-20 +900°C)

Yüksek Sıcaklık Seramik Macunu

YÜKSEK KATI YAĞLAYICILI KAYDIRICI KOMPOZİT BİLEŞİM

Teknik Seramik Teknolojisi (Si3N4)

Bor nitrür nano toz (Hex.NB)

Tungsten disülfür (WS2)  

Yüksek sıcaklıkta dinamik yağlama amaçlı beyaz gres 
Elektrolitik sıkma etkisiz montaj ve demontaj anti-lehim pastası 
Metal içermez

iBiotec NEOLUBE® CERAM 900 

 

AÇIKLAMA

Yüksek sıcaklıklara veya agresif ortamlara maruz kalmış bileşenlerin ve tertibatların montajını ve sökülmesini kolaylaştırır. İnce tabaka şeklinde kullanımda etkilidir. Mükemmel dinamik film gücü. Ömür boyu statik yüzey sağlar. Herhangi bir metal tuzu, metaloid veya nitrit içermediği garanti edilir. Yüksek sıcaklıkta, yağlayıcı ve korozyon önleyicidir. Statik uygulamalarda ve titreşime maruz kaldığında etkilidir. Düzenli olarak yağlanmayan yavaş hareket eden rulmanlarda ya da silindirlerde kullanıma uygun değildir. 

UYGULAMA ALANLARI

Plastik kalıplama, enjeksiyon, kompozit şekillendirme, kılavuz ve kalıp sütunları. 400°C gibi yüksek sıcaklıkta enjeksiyon üniteleri. Paslanmaz çelik montajı. Sıkma mandreni. Montaj, ev eşyaları, fırın gaz montajı. ABS fren sistemi (metal bulunmaması garantisi). Geometrik olarak deforme olmuş olanlar dâhil vidalı bağlantılar. Buhar bağlantıları. Kablo rakorları. Mekanik salmastralar. Sızdırmaz örgülerin emprenye edilmesi. O-ring contaları.  Sıcak bükme makinelerinin pürüzsüz yatakları. Aşırı ısınma valfleri.  Türbinler.  İçten yanmalı motorlar. Kompresörler. Gaz jeneratörleri. Döküm ejektörleri. Alüminyum ekstrüzyon (kalıplamadan önce). Zamak kalıplama. Vulkanize edilmiş kalıp kapakları. Fırın kapağı menteşeler. 


KULLANIM TALİMATLARI

Temiz yüzeylerde ince tabakalar halinde uygulayın. Aerosol formundaki Neutralène® V200 kullanarak yağdan ve gerekirse bileşenlerden arındırın. Bileşen boyutlarına bağlı olarak 15 ila 25 cm arasında mesafeden püskürtün. 

Yorum Yap