Menu
Your Cart

Metal 1100 Cu / iBİotec Neolube Metal 1100 (1 Lt)

Metal 1100 Cu /  iBİotec Neolube Metal 1100 (1 Lt)
Metal 1100 Cu / iBİotec Neolube Metal 1100 (1 Lt)
2.578,54TRY
  • Stock: 93
  • Model: Neolube Metal 1100 (1 Lt)
  • SKU: Neolube Metal 1100 (1 Lt)

ANTI-SEIZE BAKIR PASTASI

ÇOK YÜKSEK SICAKLIKLAR İÇİN YAĞLAMA  

MONTAJ, DE-MONTAJ, SÖKME

ELEKTRO-İLETKEN BAKIR

ANTI-CORROSION, ASİDİK ORTAMLARA DAYANIKLI

SPESİFİKASYONLA UYUMLU

MİL A 907 ED - STM 7411 A        

SECLF 216 - MIL A 907 E 80      

 iBiotec NEOLUBE METAL 1100 ®

AÇIKLAMA: Yüksek sıcaklıklara ve agresif ortamlara maruz kalan statik montajların montajı için gres yağı. Sökümü ve montajı etkinleştirir. Çalışma sırasında tertibatların dinamik yağlanması, salınımlara veya makaslama    etkilerine maruz kalır. Statik kullanımda ve titreşim varlığında etkilidir. İnce katlarda uygulandığında kullanılabilir ve etkilidir. Ürün metalloit ve nitrit içermez. Yüksek sıcaklıklarda kullanmak için yağlayıcı ve antikorozyon maddesi. Katalitik olabilecek yüzey temaslarında kullanmayın . Sık sık yağlayıcı kullanmadan rulmanlarda veya yavaş hareket eden silindirlerde kullanmayın.

KULLANIM ALANI: Matkap sapları, konektörler, aletler, delikli çekiç dişleri, paslanmaz çelik çubuklar için gres. Düşük, orta ve yüksek voltajlı elektrik kontakları. Pantografi. Bogie orta plaklar. Vidalı tertibatlar çok yüksek sıcaklıklarda. Kablo rakorları. Mekanik mühürler. Sızdırmazlık örgülerinin emprenye edilmesi. Torik mühürler. Sıcak rulo bükücüler üzerinde kayan yataklar. Türbinler. Yanmalı motorlar. Kompresörler. Gaz jeneratörleri. Döküm ejektörleri. Kalıplama contaları. Fırın menteşeleri. Külçe kelepçeleri. Canlı kabloların yağlanması. Nokta kaynak makinesi çeneleri.

KULLANIM İÇİN TALİMATLAR : Kutudaki topun ayrılmasından birkaç dakika  aerosol kutusunu dikey olarak sallayın. İlk önce yağı temizlemek  için  Neutralène® V200 aerosol kullanınız. Mekanizması büyüklüğüne bağlı olarak 15-25 cm uzaklıktan sprey sıkınız.

Yorum Yap