Menu
Your Cart

iBİotec Neolube GRV 190 (650 ml)

iBİotec Neolube GRV 190 (650 ml)
iBİotec Neolube GRV 190 (650 ml)
781,48TRY
  • Stock: 15
  • Model: ISO-3790 / Neolube GRV 190 (650 ml)
  • SKU: ISO-3790 / Neolube GRV 190 (650 ml)

YEŞİL MARİN GRESİ SÜPER TECH.
EXTRE BASINCI, ANTI-WEAR, ANTI-CORROSION YÜKSEK HIZLAR DAHİL OLMAK ÜZERE , YÜKSEK YAPIŞKANLIKTA, SANTRİFÜJE DAYANIKLI YALITIM, YAĞLAMA, SUYA TAM DAYANIKLI  , TİTREŞİM VE ANİ GERİ DÖNÜŞ(REVERSE) UYGULAMALARIN , MADEN, PIT, DENİZCİLİK VE MESLEKİ NAVAL KULLANIMI  YANICI OLMAYAN, UZUN SÜRELİ DAYANIKLI YAĞLAMA

iBiotec NEOLUBE® GRV 190

AÇIKLAMA

Son derece ağır koşullarda çalıştırılan tüm parçaların yağlanması için  lityum / polimer karışım gresi. Maksimum nufusetme, tüm iç bileşenler üzerinde aşınma önleyici bir polar film oluşturur. Yapıştırıcı, santrifüjlemeye dayanıklıdır. Suda tamamen çözünmez, Buhar ve aşırı ısındığında dahi yağlama yapar. Çok yüksek yükler altında ve kesme kuvvetleri ve titreşimler durumunda olağanüstü stabilite. (reverse)Tersinir, (ani yön değişimi) sertleşmez, kirçlenmez, kazara ısınma durumunda yapısını ve özelliklerini korur. Kullanım sırasında yanmaz, elektrik arkları etkilenmez. Komple stabilite ve oksidasyona karşı direnç, yağlama sıklığını 5 katına kadar azaltabilir. 

KULLANIM ALANLARI 

Mekanik şanzımanlar, makaralı rulmanlar, makaralar, rulmanlar, sabit oranlı iletim sistemleri. Doğrusal yönlendirme sistemleri, konveyör bantları, kepçeli konveyörler, ekskavatörler. Traktörde beşinci tekerlekler. Asansörler, kaldırma zincirleri. Çok sayıda çalışma döngüsüne imkan veren dişli kilitlerin yağlanması. Vinçlerin, kahve öğütücülerinin, dıştan takmalı motor taban plakalarının, seyahat asansör kılavuzlarının ve rayların yağlanması.

Yorum Yap