Menu
Your Cart

İbiotec Neolube GR170 25 Kg

İbiotec Neolube GR170 25 Kg
İbiotec Neolube GR170 25 Kg
27.598,68TRY
  • Stock: 3
  • Model: ISO - 170 / Neolube GR170 25 Kg
  • SKU: ISO - 170 / Neolube GR170 25 Kg

( GENEL AMAÇLI  YAĞLAMA    -20 + 170 C) YAPIŞKAN LİTYUM GRES ,GENEL AMAÇLI YAĞLAMA, AŞIRI BASINÇ, ANTİ-AŞINMA, ANTİ-KOROZYON NEMLİ ORTAMLARDA MÜKEMMEL İSTİKRAR,   MEKANİK VE BAKIM ORTAMINDA KULLANIM

Ultra yüksek performans çok amaçlı  lityum gres. Polimer esaslı çok amaçlı gres, uzun vadeli yağlama için.  Zor erişim olan veya hareketli mekanik bileşenlerin en fazla penetrasyon gerektiren karmaşık uygulamalarda sprey formunda ürün kullanınız. Yapışkan gres,  Santrifüjü dayanıklı. Yüksek düzeyde direnç kesme etkileri ve titreşimler. Nemli ortamlarda ve nem, su, buhar ve tuzlu ortamlarda mükemmel dirençlidir.

 

UYGULAMA ALANLARI

Sert rulmanlar, bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar, iğneli rulmanlar, toroidal rulmanlar (toroidal rulman yatakları yeni bir radyal makaralı rulmanlardır). Kam makaraları, akslı, silindir braketlerle. Rulmanlar, açık redüktörler, dişliler, dişli çarklar, dişli çarklar, raflar. Kardan mafsalları. Bilyalı mafsallar, menteşeler, menteşeler. Ağır yükler altında, bilyalı rulman dolaşımı da dahil olmak üzere doğrusal kılavuz sistemleri. Açık mekanik bileşenler üzerinde çalışırken yağlama için aerosol sprey olarak kullanın. ( Mekanizmanın boyutuna bağlı olarak  15 ila 25 cm mesafede püskürtün. 

Yorum Yap