Menu
Your Cart

Hakkımızda

                                                                                       


Timur İNCESU 1981 Yılında Girdiği Ticaret Hayatına 'Vahdet Tiryakioğlu A.ş 'de Başlamış Olup Bu Büyük Şirketin Ahlak Yapısı Altında Öğrenciliğini Tamamlayıp 1993 Yılın'da Timur Rulman'ı Kurmuştur.
Satışa Rulman , Keçe , Kayış ile Devam Ederken Piyasa Şartları Ve İstekler Doğrultusunda Hırdavat Ve Kimyasal Satışı İla İş Bütünlüğünü Sağlayıp Yola Devam Etmiştir .
Teknolojik Gelişimler Neticesinde Satışlarını Bir Adım Daha Öne Taşımak Üzere Oğlu Berk İNCESU Bu Bayrağı Bir Adım Daha Öne Taşıyıp E-Ticaret Sitesini Kurup Siz Saygıdeğer Müşterilerimize Sorunsuz , Titiz , Dürüst Hizmet Anlayışı İle Yanınızda ve Hizmetinizde Olduğumuzu Bildirmekten Mutluluk Duyarız...


Çalışanlarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetleri sunmak; ülkemiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak için çalışmaktayız.


Şirketimiz kalite prensiplerinden ödün vermeksizin, tedarikçisi olduğu firmalara rekabet avantajı ve yenilik sağlamaya devam etmektedir. Bunu yaparken de, kendi konumuz olan ürünler ile ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmek.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmek.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.