Menu
Your Cart

Güvenlik Kontrol ve Yardımcı Ürünler

Marka: İBİOTEC
PASLANMAZ İÇİN YAĞLAYICI TEMİZLEYİCİ TÜM PASLANMAZ ÇELİK İÇİN UYGUNDUR TEMİZLEYİCİ CİLA VE PARLATMA AUSTENİTİK, MANYETİK, FERRİTİK (304 L 441 430) GROSS, GLAZED, PARLAKLIK  PATATES, VIBRATED AGIR GIDA ENDÜSTRILERI (IAA) IÇIN SINIRLANMIŞ NSF K1  ECZACILIK VE KOZMETİK ENDÜSTRİLERİ İÇİN CODEX ..
776,14TRY
Detect B / İbiotec Detect 1000 Sprey (650 ml)
Çok Satan
Marka: İBİOTEC
GAZ SIZINTI ALGILAMA SPREYİ TÜM MALZEMELER İÇİN UYGUN ANTI-CORROSION, ANTI-OXIDATION YÜKSEK ALANLARDA VE DİKEY YÜZEYLERDE KULLANMAK İÇİN JELİMSİ FORMÜL BORU VE SAF OKSİJEN BAĞLANTILARINDA 150 bar'a kadar KULLANILABİLİR HASSAS OLARAK KAÇAKLARI TESPİT EDER BİR ELEKTRONİK SENSÖRÜN PERFORMANSINDAN..
632,41TRY
Marka: İBİOTEC
ÇOK YÜKSEK PERFORMANS TEMİZLEME KÖPÜK AEROSOL YAĞ GİDERİCİ, TEMİZLEYİCİ, ÇÖZÜCÜ, WASHER ÖZELLİKLERİ, OPTİMUM AĞIR HİDROKARBONLAR, KATRAN MİNERAL YAĞ, BİTKİSEL YAĞ, YANMA ARTIKLARI, LEKELER, DÖKÜM POLİKARBONATLAR DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM MALZEMELERDE KULLANIM İÇİN UYGUN  TOKSİK BİLEŞİKLERDEN ARINDI..
759,25TRY
Marka: İBİOTEC
TOZ TEMİZLİK AEROSOLÜ ZARARSIZ KURU GAZ,  YANICI DEĞİLDİR . OPTİK CİHAZLARDAN NEM, PARTİKÜLLER VE KİRLERİ ORTADAN KALDIRIR , ELEKTRONİK CİHAZLAR, İZLEME MEKANİZMALARI FOTOĞRAF EKİPMANLARI, FİLM ÖLÇÜMÜ VE ANALİZ CİHAZLARI, FOTOKOPİ EKİPMANI DİMETİL ETER VE BÜTAN, PROPAN İÇERMEZ. HCF 134a VE 15..
1.349,62TRY
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Güvenlik Kontrol Ve Yardımcı Ürünler: İş Yerinizin Güvenliğini En Üst Düzeye Çıkarın

Güvenlik Kontrol ve Yardımcı Ürünler ile Güçlü ve Sağlam Bağlantılar

Güvenlik kontrol ve yardımcı ürünlerimiz, rulman ürünleriyle mükemmel bir şekilde entegre olur. Güçlü ve sağlam bağlantılar sağlayarak, ekipmanlarınızın güvenliğini artırır ve iş süreçlerinizi optimize eder.

Akıllı Güvenlik Çözümleri ile Desteklenen Güvenlik Sistemleri

Akıllı güvenlik çözümlerimiz, rulman teknolojisiyle desteklenir. Hassas algılama ve anında bildirim yetenekleriyle donatılan bu sistemler, iş yerinizdeki güvenliği en üst seviyeye taşır ve olası tehditleri önceden tespit eder.

Dayanıklılık ve Güvenlik : Güçlendirilmiş Kilit Sistemleri

Kilit sistemlerimiz, dayanıklılık ve güvenlik açısından rulmanlarla güçlendirilir. Bu özel tasarım, dış müdahalelere karşı yüksek direnç gösterirken, aynı zamanda kolay kullanım sağlar.

Erişim Kontrolü: Yüksek Hassasiyet, Düşük Risk

Rulman tabanlı erişim kontrol sistemlerimiz, yüksek hassasiyetle çalışır ve düşük güvenlik riski sunar. Her geçiş, rulman teknolojisiyle desteklenen güvenli bir şekilde kaydedilir ve izlenir, böylece iş yerinizde tam kontrol sağlanır.