Menu
Your Cart

Galva Mat / Galva ZN+ Mat (650 ml)

Galva Mat  / Galva ZN+ Mat  (650 ml)
Galva Mat / Galva ZN+ Mat (650 ml)
1.036,72TRY
  • Stock: 17
  • Model: İbiotec Galva ZN+ Mat (650 ml)
  • SKU: İbiotec Galva ZN+ Mat (650 ml)

SOĞUK GALVANİZ AEROSOL

METALLISATION  RUTUŞ  

AEROSOL Galva ZN + MATT


 AEROSOL KAPLAMA ALANI: 10 m²


+550 ° C -50 °C  KULLANILABİLİR KAYNAKLANABİLİR - BOYANABİLİR

Tuz püskürtme testi sonuçları RI 5 yukarıda 2800 saat

KURUMA SÜRESİ 25 ° C'de ilk kuruma: 4 dakika 30 saniye  

  25 ° C'de kuruma süresi: 5 dakika 30 saniye  

Toplam kürlenme süresi: 24 saat

AÇIKLAMA

Yüksek çinko içeriğine sahip soğuk galvanizleme aerosolü, tüm metal parçaların (demir veya alaşımları) uzun süreli korunması için önerilir. Homojen mat ve görünüm ile tutarlı kalınlığa sahip galvaniz kaplama kaplamaları sağlar. Görünüşünün yüksek kalitesi ile ayırt edilen film. Soğuk galvanizleme aerosol Zn + iBiotec, bozulmadan 550 ° C'ye kadar sıcaklıklarda dayanıklıdır. Bu karakteristik kullanıcının çok yüksek sıcaklıklara maruz kalan yüzeylerinde herhangi bir iş yapmasına izin verir. Ek olarak, kaplama üretilen lehimlenebilir. (argon hariç). Bu soğuk galvanizleme aerosolü çeşitli faydalar sunar: 
- Galvanik koruma (oksidasyon azaltma prensibi ile),% 100 elde edilir. - Termal korozyona karşı koruma, aynı zamanda kimyasal korozyon. - Vidalı eklemlerde kalan film (damlama olmadan ve fazla kalınlık içermeyen ve uygulama sırasında bozulmaz). - Çok yüksek riskten korunma gücü, her türlü sahaya uygulanmasına izin vererek hızlıca uzaklaştırılabilir. - Mat görünümlü mükemmel kaplama. - Her türlü boya ile, toplam polimerizasyondan sonra (25 ° C'de 24 saat) boyanabilir. - Uygulamadan sonra aerosolü boşaltmaya gerek yoktur.
Bu galvanizleyici çok yönlü harekete izin verir: tüm galvanizli metallerin korunması için; mekanik geri kazanım veya kaynak sonrası; korozyon ve oksidasyonun önlenmesi için. 

KULLANIM ALANLARI : Galvanik koruma. Kaplanmamış tüm metal parçaların korunması.

Sıcak daldırma galvanizli parçaların geri kazanımı. Görünüm uygulaması. İşleme veya kaynak sonrası iyileşme. Yüzeylerin hazırlanması. EDF direkleri, korkuluklar, işaret panoları. Endüstriyel bacalar, flanşlar, borular, bağlantı elemanları. Makinelerin, gövdelerin, gövdelerin, mimari elemanların rafları. Perçin kafaları, bağlantı elemanları, çatı pimleri, vida bağlantıları. Elektrik motor gövdeleri, pompa gövdeleri, su sayaçları. Menteşeler, metal kapılar, metal çerçeveler. Çitler, muhafazalar, açıklıklar. Sıhhi tesisatlar, ısı pompaları, klima üniteleri. Isıtma tesisatları, sızdırmazlık tankları ile gerilemeler. Elektrikli ekipman, vagon, sıhhi tesisatlar. Alçı kaplama öncesi çivi veya vidaların korunması. Marangozluk, metal işi. Su arıtma ve arıtma tesisleri.

DAHA FAZLA HOMOJEN : Galvanizli GALVA ZN +, korozyondan korunacak tüm parçalara uygulandığında (fazla olmamak kaydıyla); Homojen filmin, damlama veya kabarma gercekleşmez.

DAHA KORUMA : Norm NF ISO 9227, tuz püskürtme testi için test koşullarını tanımlar ve bir yüzeyin fiziksel, kimyasal ve biyolojik ajanlara karşı koruyan kaplama. ISO 4628/3 normu, testin sonunda paslanma derecesinin değerlendirilmesine izin verir.

DAHA DAYANIKLI : Polimerizasyondan sonra, kaplamalar özellikle yüzeylere yapışır, mükemmel çizilme direncine sahiptirler ve manipüle edildiğinde yüzeyden uzaklaşmaz. Bu yapıştırma, NF EN ISO 1520 normuna göre yavaş damgalama testleri sırasında kabul edilir.  Çatlaklar ve soyulmalar gözlenir

Yorum Yap