Menu
Your Cart

Bıosane TE 213 / Neutralene 2005 (5 Lt)

Bıosane TE 213 / Neutralene 2005 (5 Lt)
Bıosane TE 213 / Neutralene 2005 (5 Lt)
6.352,74TRY
  • Stock: 51
  • Model: iBİotec Neutralene 2005 (5 Lt)
  • SKU: iBİotec Neutralene 2005 (5 Lt)

ULTRA-HIZLI BUHARLAŞMA İLE SOLVENT ÇÖZÜCÜ

20 ° C'de 6 DAKİKA (SIFIR HAVA AKIŞI)

CFC 113 VE HCFC 141 B İÇİN BİR YARDIMCI OLARAK GELİŞTİRİLMİŞTİR

YAĞ ALMA İÇİN TEMİZLEME VE YIKAMA İŞLEMLERİ

ORGANİK SOLVENTLERE DUYARLI MALZEMELERDE HAVAALANLARDA EMBEDDED ELEKTRONİKLERİNİN KESİNTİSİZ UZAY SEKTÖRÜ, OPTİK, ELEKTRONİK BİLEŞENLER, KOZMETİKLER İÇİN PAKETLEME FLASHPOINT MEVCUT DEĞİLDİR

®iBiotec   NEUTRALÈNE   2005 ®

GREENHOUSE'DAN GARANTİLİ

150'nin üzerinde bir GWP ile birlikte, FLUORINATED COMPOUNDS

ABYönetmeliği 517/2014 F. Gaz Direktifi 1 Ocak 2018'den sonra

yasaklanmıştır.

 

AÇIKLAMA

NEUTRALENE® 2005 , özellikle yağları ve gresleri gidermek için kullanılan bir yağ gidericidir. NEUTRALENE® 2005 , ölçülebilir olmayan bir teknoloji parlama noktası şeklinde formüle edilmiştir. Endüstrisi daha fazla güvenlik sağlar. Buharlaşma hızı, ürün için en uygun temizleme aktivitesine, özellikle de olabildiğince hızlıdır. NEUTRALENE® 2005 hiçbir kalıntı bırakmaz . Bu işlemden önce yüzeylerin hazırlanması için mükemmel bir maddedir (boyalar, kolaj). NEUTRALENE® 2005 tüm metaller, bazı plastikler ve elastomerler ile uyumludur. Önleyici içermeyen sabitleyici içermez herhangi bir başka oksidasyon problemi olmaz.

UYGULAMALAR

Yağ alma, Temizleme, yıkama Hassas mekanik bileşenlerin yağdan arındırılması. Kalibrasyondan önce ölçüm ve laboratuar aletleri. Üretim çıktı parçaları cilalı aynalar. Ambalajlamadan önce bileşenlerin ve malzemelerin hazırlanması.
Yüzeylerin hazırlanması Daha önce kimyasal fiksasyondan , montajdan önce veya yüzey işlemden önce organik veya inorganik kirliliği ortadan kaldırır. Dekorasyondan önce kozmetik ambalajın yıkanması. Elektronik parçaların ve yüzeye monte bileşenlerin temizlenmesi. CMS. Optiklerin yıkanması.
Endüstriyel Bakım Üretim hatlarının yağlanması ve temizlenmesi, paketleme hatları için , çok kısa müdahale süreleriyle temizilenmesi. Ultra temiz bir ortamda temizlik, temiz odalar. Karmaşık geometrili parçalar üzerinde kullanın, zor ulaşılan bölgeler. Malzemeler, birleştirilmiş parçalar.

KULLANIM ÖNLEMLERİ

Her kullanımdan önce, Güvenlik Veri Sayfasına başvurmak zorunludur. Ürünün kullanımı sırasında tüm ateşleme kaynaklarını uzak tutun; özellikle akkor gövdede veya büyük bir ısı kaynağında kullanın. Buhar fazında kullanmayınız. Kumaşlarda herhangi bir projeksiyondan kaçının, fitilleme etkilerinden kaçınmak için. Sigara içmeyiniz. Kullandıktan sonra kanalizasyona vermeyiniz. Havalandırılmış veya açık hava  alanda kullanın.

ÖNERİLER

Alt tabakaların çeşitliliğine ve daha özel olarak termoplastik veya termosetlere ilişkin endüstrilerde kullanılan, Operatörlerin duyarlılıkla ilgili herhangi bir uyumluluk testi yapmasını öneriyoruz. malzeme yıkama ve yağ giderme. Bu uyumluluklar genellikle prosedürlere ve dolayısıyla aradaki temas süresine bağlıdır.
 

Yorum Yap