Menu
Your Cart

Bioclean Inox Al (650 ml)

Bioclean Inox Al (650 ml)
Bioclean Inox Al (650 ml)
751,56TRY
  • Stock: 70
  • Model: İbiotec Bioclean Inox Al (650 ml)
  • SKU: İbiotec Bioclean Inox Al (650 ml)

PASLANMAZ İÇİN YAĞLAYICI TEMİZLEYİCİ

TÜM PASLANMAZ ÇELİK İÇİN UYGUNDUR

TEMİZLEYİCİ CİLA VE PARLATMA

AUSTENİTİK, MANYETİK, FERRİTİK (304 L 441 430)

GROSS, GLAZED, PARLAKLIK  PATATES, VIBRATED

AGIR GIDA ENDÜSTRILERI (IAA) IÇIN SINIRLANMIŞ NSF K1

 ECZACILIK VE KOZMETİK ENDÜSTRİLERİ İÇİN CODEX

KİRLERİ, YAĞLARI, PARMAK İZLERİNİ TEMİZLER

KORUYUCU BİR FİLM OLUŞTURUR.


iBiotec ® Bioclean ® INOX AL

AÇIKLAMA

Paslanmaz çelikler korozyona karşı doğal olarak dirençliysede, yüzeyleri pasif bir tabakaya sahiptir. Bununla birlikte, oksijenin hava veya su etkisiyle anında sulandırılma özelliğine sahiptir. Bu alaşımlar birçok temizlik maddesine duyarlıdır.Aşındırıcı deterjanlar veya güçlü alkalil alkole sahip deterjanlar. Kalıcı tuz atmosferi gibi klor türevleri, Dezenfektan olarak kullanılan ağartıcı, asit ,kireç tabakası için bir temizleyici olarak hidroklorik asit kullanılmı. Temizleme tozları, aşındırıcı pedler. Gümüş temizlik ürünleri. Parmak izlerinin asidi Kaynaklar Thyssen, Ugine ALZ, Acerinox, AvestaPolarit,   Inox ev aletleri üreticileri de dahil olmak üzere paslanmaz çelik üreticileri ve işlemcileri, Yüzeyleri "yağlamak için" önerilir. Bu etki ‘yüzey besler’ ve agresif dış ajanlardan çeliği korur. BIOCLEAN ® INOX AL 4 fonksiyonlu Temizleme Etkisizleştirmek Koruma Cilalama BIOCLEAN ® INOX AL,  aşındırıcı ve silikonsuz olarak garantilidir.

KULLANIM ALANLARI

Temizlik maddesi, parlaklık verir ve koruyucu bir film bırakır. Asansör kapıları, lüks oteller, Kamu binaları, dükkanlar, mutfaklar, frigorifik tesisler, kasaplık, catering, içecek sanayi. İlaç ve kozmetik tesisatları. 1KULLANIM İÇİN TALİMATLAR

Kullanmadan önce kısaca çalkalayınız. Püskürtme yüzeyleri 15 ila 20 cm arasındaki bir mesafeden arıtılmalıdır. Yumuşak, tüysüz bir bezle silin. İyi bir parlaklık elde etmek için temiz bir bezle tekrar silin. BIOCLEAN INOX AL ayrıca elastomer kapı contalarını ve tank / kazan ambarlarını da korur ve yağlar.

Yorum Yap